Програвач вінілу Pro-Ject 2XPERIENCE SB (n / c) - WALNUT

Код: 9630
Виробник: Pro-Ject
Цена: 44274 грн

ТИП Програвач сушіння, МАСА 7.7 кг, Габарити (Ш х В х Г) 460 x 160 x 360 мм, оснащення, Тонарм 9CC Evolution з вуглецевого волокна., Новий синхронізований двигун постійного струму з електронною системою регулювання частоти обертання диска.

У програвачі передбачено кілька оригінальних конструктивних рішень. Платформа виготовлена зі спеціальної нерезонансна деревоволокнистих плит, яка виконана з двох складових високої і малої щільності. Конструкція покоїться на трьох металевих конусоподібних ніжках високої якості, кожна з яких включає акустично демпфуючий механізм розв'язки з поверхнею платформи. Вони угвинчені в нижню частину, і висоту їх можна регулювати з метою вирівнювання програвача в горизонтальному положенні. Опорний диск також виготовлений з декількох шарів, що дозволяє звести до мінімуму резонанси і забезпечити повне акустичне узгодження. Інженери фірми Pro-Ject рекомендують класти пластинку безпосередньо на опорний диск.

Новий синхронізований мотор (9 вольт змінного струму) оснащений електричною системою контролю частоти обертання диска і кнопкою перемикання (33 1/3, 45 оборотів в хвилину). Постійний струм напругою 15 вольт надходить з зовнішнього блоку харчування в ланцюг управління, яка вбудована в програвач і генерує чисту синусоїдальну хвилю для того, щоб двигун обертався із заданою частотою. Двигун включається одним натисненням кнопки на частоту 33 1/3, світлодіод блакитного кольору з лівого боку починає мерехтіти до моменту набору частоти, після чого світиться в постійному режимі. При другому натисканні кнопки мотор збільшує частоту обертання до 45 обертів на хвилину, при цьому загоряється світлодіод блакитного кольору з правого боку. При третьому натисканні двигун повертається до частоті 33 1/3. Щоб вимкнути програвач, необхідно натиснути і утримувати кнопку протягом трьох секунд. Щоб не приховувати без потреби свої достоїнства, мотор розташований на верхній панелі платформи зліва від притискного диска, який обертається за допомогою пассікового приводу. Сам мотор розташований на підвісі для ефективної розв'язки з платформою.

Верхня частина шпинделя покрита різьбленням для навинчивания металевою притискною шайби, за допомогою якої вінілова платівка фіксується на опорному диску. Хоча шайба досить легка, її вага становить всього лише 85 грам, завдяки принципу навинчивания, вона досить жорстко утримує пластинку на поверхні диска. Що стосується практичної сторони, то слід зазначити наступне. Тонарм є фірмовою розробкою з вуглецевого волокна і представляє модель Pro-Ject 9CC Evolution довжиною 9 дюймів або 228 мм, яка була розроблена з метою переміщення вібрацій зі звукознімача в платформу для установки тонарма. Тримач головки звукознімача з ручним підйомним важелем і трубка тонарма виготовлені з цілісного шматка вуглецевого волокна, а клиноподібна форма останньої зводить до мінімуму відображення стоячих хвиль.

Корпус шарикопідшипника тонарма є масивне кільце, яке підтримує інвертований шарикопідшипник з чотирма канавками для кульок, що відповідає вимогам специфікації АВЕС7. Противагу виготовлений з сорботана і покоїться на опорі, яка починається з нижньої частини трубки тонарма для того, щоб послабити центр інерції, і таким чином зменшити силу тиску на иглодержатель. Слід зазначити, що навіть, якщо утримувач головки звукознімача зафіксовано, трубка тонарма затиснута тільки одним гвинтом для її обертання, якщо знадобитися налаштовувати азимут голки.

Юстирування звукознімача здійснюється за допомогою маленького грузика, який утримується нейлонової ниткою, пропущеною через дротове кільце і пов'язаної з тонармом. З іншого боку нитка проходить по опорі, на якій розташовані три борозенки, які відповідають різним рівням притискної сили стилуса. На загостреному кінці тонарма встановлений налаштований в заводських умовах звукознімач Ortofon 2M Silver з рухомим магнітом. За основу була взята конструкція моделі Ortofon 2M Red, однак у першій версії генеруючі сигнал котушки виготовлені з срібного дроту.

Сигнал з звукознімача надходить на блок, розташований під тильною частиною програвача, який оснащений парою роз'ємів RCA і клеми заземлення. Єдине, що потрібно перед програванням, так це встановити притискну силу стилуса після настройки противаги. Інструкція містить детальний опис процедури налаштування, перевірки азимута і вертикального кута трекінгу. В якості тестового матеріалу я використав записи з вінілового диску Vinyl Essentials фірми Pro-Ject. Спочатку мене дратувала необхідність загвинчувати і відгвинчувати притискну шайбу, але я швидко звик до рутини, а позитивний результат компенсував моральні витрати.

параметри:

  • ТИП Програвач з ремінним приводом
  • МАСА 7.7 кг
  • Габарити (Ш х В х Г) 460 x 160 x 360 мм
  • оснащення
  • Тонарм 9CC Evolution з вуглецевого волокна.
  • Новий синхронізований двигун постійного струму з електронною системою регулювання частоти обертання диска.
  • Звукознімач з рухомим магнітом Ortofon 2M Silver
Розгорнути