Програвач вінілу Pro-Ject 2XPERIENCE PRIMARY (2M Red) - BLUE-ACRYL

Код: 9597
Виробник: Pro-Ject
Цена: 36267 грн

Вихідна напруга 5,5 мВ (5 см / сек, 1 кГц), Діапазон частот 20 Гц - 22 кГц (- 3 дБ), Поділ каналів на частоті 1 кГц 22 дБ, Поділ каналів на частоті 15 кГц 15 дБ, Розбалансування каналів 1 , 5 дБ (1 кГц), Здатність відслідковувати доріжку на 315 Гц при рекомендованій притискної сили 70 мкм, Динамічна податливість 22 мкм / мН, Діапазон притискної сили 1,6 - 2 г, Оптимальна притискна сила 1,8 г, Вертикальний кут VTA 20 °

Програвач вінілових дисків Pro-Ject 2Xperience Primary відноситься до ексклюзивної серії Special Edition. Головна особливість даної моделі - це витончений прозорий стіл, виконаний з цілісного шматка акрилу. Вибір такого матеріалу не випадковий, так як акрил сприяє пригніченню різних паразитних резонансів. Доступні чотири варіанти: зелений, оранжевий, синій, а також безбарвний. До останнього додається прозора пилезахисний кришка. Стіл оснащений трьома регульованими ніжками-амортизаторами з конусами, виготовленими з алюмінію.

Опорний диск вертушки виконаний з MDF і теж відрізняється хорошими антирезонансним властивостями. Зверху встановлюється фетровий мат, а для щільного притиску пластинки служить спеціальний клемп. Диск розкручується за допомогою пассіка і синхронного електромотора постійного струму, який повністю розв'язана з шасі і може похвалитися мінімальним рівнем вібрацій. Перемикання швидкостей (33,3 і 45 об / хв) відбувається вручну за рахунок перекидання пассіка з одного шківа двигуна на інший. Основний підшипник має втулку з спеченной бронзи, тефлонове покриття і вісь з нержавіючої сталі. Корпус двигуна оснащений вимикачем харчування з світлодіодом і вставлений в круглий отвір в столі програвача, але не стосується його стінок. Для харчування використовується окремий зовнішній адаптер.

Модель Pro-Ject 2Xperience Primary оснащена прямим 9-дюймовим тонармом з інтегрованим шеллом, конічної антирезонансним алюмінієвої трубкою і посиленими високоякісними підшипниками з прецизійної точністю виготовлення (клас ABEC7). Ви можете налаштовувати азимута, а також точне регулювання тонарма по висоті, що спрощує настройку VTA. Внутрішня розводка виконана за допомогою проводів з очищеної міді. Як з'єднувального межблочного кабелю, який підключається до двох RCA-роз'ємів програвача, використовується фірмовий шнур Connect it E з провідниками з безкисневої міді високого ступеня очищення HP-OFC. Дана вінілова вертушка комплектується встановленою головкою звукознімача з рухомим магнітом Ortofon 2M Red, яка має еліптичний профіль голки і вихідна напруга в 5,5 мВ.

Програвач Pro-Ject 2Xperience Primary забезпечує рівне нейтральне звучання з лінійної частотної характеристикою і правильним тональним балансом.

Особливості вінілового програвача Pro-Ject 2-Xperience Primary
- Прозорий акриловий стіл з трьома регульованими ніжками-конусами
- Опорний диск виконаний з MDF
- Прямий 9-дюймовий тонарм Pro-Ject з конічною алюмінієвої трубкою
- Синхронний електродвигун повністю розв'язана з шасі програвача


Характеристики вінілового програвача Pro-Ject 2-Xperience Primary
Тип приводу пассіковий
Підтримувані швидкості обертання диска 33,3 об / хв, 45 об / хв
Матеріал столу програвача прозорий акрил
Матеріал опорного диска MDF
Тонарм 9-дюймовий Pro-Ject (поворотний, прямий, система антіскейтінга, конічна трубка тонарма виконана з алюмінію, ефективна довжина тонарма: 23 см, вага: 15 г)
Захід голки (overhang) 18 мм
Головка звукоснимателя MM-картридж Ortofon 2M Red
Голка алмазна, еліптичний профіль, радіус r / R: 8/18 мкм
Вихідна напруга 5,5 мВ (5 см / сек, 1 кГц)
Діапазон частот 20 Гц - 22 кГц (- 3 дБ)
Поділ каналів на частоті 1 кГц 22 дБ
Поділ каналів на частоті 15 кГц 15 дБ
Розбалансування каналів 1,5 дБ (1 кГц)
Здатність відслідковувати доріжку на 315 Гц при рекомендованій притискної сили 70 мкм
Динамічна податливість 22 мкм / мН
Діапазон притискної сили 1,6 - 2 г
Оптимальна притискна сила 1,8 г
Вертикальний кут VTA 20 °
Внутрішній опір 1,3 кОм
Рекомендований опір Фонокоректори 47 кому
Рекомендована ємність навантаження 150 - 300 пФ
Змінна голка Ortofon 2M Red (взаємозамінний із 2M Blue і 2M Silver)
Вага картриджа 7,2 г
Електромотор синхронний, постійного струму, знаходиться в окремому футлярі, повністю розв'язана з столом програвача
Блок живлення зовнішній адаптер
Вихід два роз'єми RCA
Інша комутація заземлювальна клема
Габарити (ШхВхГ) 465x130x340 мм
Вага програвача 6,5 кг

Розгорнути