Hi-Fi Плеєрі

Сортувати по:
ціні новизні популярності

Мережевий програвач Chord 2Go

Код: 9457
В наявності
Ціна: 49400 грн
Стример/сервер 2go трансформує можливості Hugo 2, додаючи як Ethernet, так і бездротову потокову передачу, а також 4 ТБ пам'яті на карті microSD у відзнаки нагородами DAC/pre/підсилювач для навушників.

Портативний плеєр FIIO M11 Plus II

Код: 8394
Без статусу
Ціна: 39632 грн
DSD, DXD, APE, Apple Lossless, AIFF, FLAC, WAV, MP3, OGG, WMA, AAC / 5.15" IPS екран / 232 г

Портативний плеєр FIIO M11s

Код: 8393
Без статусу
Ціна: 24990 грн

Портативний плеєр з можливістю роботи в режимі USB-ЦАП та балансним виходом на навушники, 5,15” IPS дисплей, 32 Гб, ЦАП ES9038Q2m x 2, підсилювачі OPA926 x 2, підтримка аудіо до 32 біт/384 кГц та DSD (16 Ом), AirPlay, Bluetooth, DLNA, виходи для навушників: балансний 2,5 мм та небалансний 3,5 мм, час роботи 14 год, габарити 125.2 x 74 x 18.5 мм вага 271 г.



Портативний плеєр FIIO M15s

Код: 8395
Без статусу
Ціна: 49900 грн
FiiO M15 розрахований на хват однією рукою. Не важко дотягнутися і «зіграти» на п'яти кнопках управління, які втоплені в закруглення лівої грані плеєра. Верхня грань віддана під «крутилку» гучності та три виходи – 3,5, 2,5 та 4,4 мм. Перший – небалансний, два інших – балансні. Власне, вся аудіочастина плеєра виконана за симетричною схемою: починаючи від дуального ЦАПа, переходячи до роздільного поканального посилення та фільтрації, і закінчуючи гніздами аутів. У нижній частині плеєра розташовується порт USB-C (і зарядка, і передача даних) та слот для флеш-карт. На зовнішніх носіях (Micro SD) можна приплюсувати до власної скромної пам'яті плеєра до 2 Тб. Подвійний ЦАП зроблено на хітах компанії Asahi Kasei Microdevices чипах AK4999EQ. За синхронізацію відповідають фемтосекундні клок-генератори компанії NDK (Японія).

Портативний плеєр FIIO M17

Код: 11553
Без статусу
Ціна: 86372 грн

Плеєр вищого класу FIIO M17 - це абсолютно новий розділ в історії портативних плеєрів FiiO . ЦАП, підсилювачі, живлення, характерні для настільних пристроїв, забезпечують потужність і звучання, що можна порівняти або навіть перевершувати деякі настільні пристрої, при тому, що плеєр залишається портативним. Чіпсет: Qualcomm Snapdragon 660 ЦАП: ES9038PRO*2 Підсилювач: THX AAA-788+ Bluetooth: QCC5124 USB чіп: XMOS XUF208

Hi-Fi-плеєри в інтернет-магазині HiFi Profi

Справжній меломан ніколи не вийде за межі квартири без портативного Hi-Fi-плеєра. Звичайно, для повного задоволення якісним звуком на вулиці або пробіжці необхідні ще й навушники. Але від програвача залежить дуже багато. Безглуздо купувати навушники класу Hi-End, якщо ви гратимете через них музику зі смартфона. Помилково вважати, що телефон (навіть останньої, супермодної моделі) зможе зрівнятися за якістю звучання з цифровим Hi-Fi-плеєром.


У чому відмінність Hi-End-плеєра від mp3-програвача чи смартфона

Невипадково акустичні плеєри вважаються професійними: вони дають звук високої якості, чистий, тому що при їх виготовленні використовуються першокласні компоненти. Найголовніший із них, що відповідає за безпосередньо якісне звучання, – ЦАП (тип звукового чіпа, що перетворює цифровий сигнал на аналоговий). Також велике значення підсилювачі.

Особливості виробництва смартфонів (навіть тих, що позиціонуються виробниками) як техніки з відмінним звуком, не дають використовувати справді добрі ЦАПи. Через використання низькоякісних чіпів музика на телефоні далека від оригіналу, є зайві шуми.

Ще одне важливе "вміння" портативних Hi-Fi-плеєрів - читання високочастотних аудіоформатів "без втрат" (lossless):

  • FLAC;
  • Ape;
  • Alac.

Компактні MP3-програвачі чи смартфони – бюджетні пристрої. Зазвичай вони просто не здатні відтворювати музику високого дозволу, а якщо й можуть, то через свої низькі технічні дані перетворять її на більш примітивний формат. У результаті, звісно, якість втрачається.

Hi-End-плеєр, навпаки, звук не перетворює, зберігаючи бітрейт та частоту дискретизації оригіналу. Такий пристрій подарує вам справжнє задоволення від улюбленої музики.

Звичайно, можна обійтися без портативної акустики. Наприклад, купити підсилювач для навушників та дорогу гарнітуру. Але саме пристрій (той же смартфон) все одно не видасть вам по-справжньому якісне звучання, якого можна досягти в комплекті з хорошим Hi-Fi плеєром.


Портативні плеєри класу Hi-Fi

Якщо ви вирішили не розмінюватися на дрібниці, то наш інтернет-магазин пропонує найкращий вибір Hi-End-плеєрів в Україні. Вибір програвача завжди починається з підбору моделі, при цьому не забудьте детально вивчити відгуки та технічні характеристики варіанта, що сподобався.

Цифрові портативні програвачі можуть виступати як самостійний пристрій, так і підключатися до смартфону. У такому випадку вони працюють як зовнішні аудіокарти. Закачавши в пам'ять телефону музику lossless-форматів, ви зможете вичавити максимум зі стандартних ЦАП і чіпів низької якості. Звичайно, далеко не кожен використовує таку можливість плеєра, адже зазвичай вони мають достатній обсяг пам'яті, щоб забити його улюбленими треками та насолоджуватися першокласним звуком без посередників.

Іноді lossless-плеєри плутають з портативною акустикою. Звичайно, до компактної «кишенькової» колонки можна підключити навушники, але призначений цей пристрій для інших цілей. Ціна портативної колонки нижча, ніж у Hi-Fi-плеєра. Їх можна використовувати в комплекті, якщо ви хочете порадувати гарною музикою оточуючих: ринок пропонує сьогодні безліч моделей, серед яких є ті, хто здатний передати звучання без шумів та втрат.

Акустичні Hi-End-програвачі – незамінна річ для справжніх аудіофілів. Придбання подібної техніки стане чудовим подарунком як для дорогої людини, яка захоплюється гарною музикою, так і для самої себе.

Розгорнути