Chord 2Go стример

Код: 9457
Виробник: Chord
В наявності
Цена: 36400 грн

Стример/сервер 2go трансформує можливості Hugo 2, додаючи як Ethernet, так і бездротову потокову передачу, а також 4 ТБ пам'яті на карті microSD в відзначений нагородами DAC / pre / підсилювач для навушників.

2go - це високопродуктивний стример / сервер, який перетворює Hugo 2 DAC в повнофункціональний пристрій з підтримкою Wi-Fi і Ethernet з твердотільної бібліотекою ємністю до 4 ТБ, що забезпечує доведені переваги якості звуку, отримані завдяки нашій нагороду - виграла технологія Hugo 2 DAC для мережевого звуку.

2go має 2 слота для карт пам'яті microSD ємністю 2 ТБ для зберігання і відтворення цифрових даних, що дозволяє Hugo 2 працювати в якості цифрового музичного сервера великої місткості (з використанням MPD) на додаток до його можливостей потокової передачі музики. Важливо відзначити, що при використанні 2go з Hugo 2 (після зарядки) всі форми цифрового відтворення можуть харчуватися тільки за рахунок заряду батареї, що усуває необхідність у зовнішніх джерелах живлення для отримання максимально чистого звуку.

2go містить високотехнологічну мініатюрну електронну техніку, яка, як і всі наші підсилювачі і ЦАП, використовує запатентовані британські технології. Додавання 2go до Hugo 2 створює самий передовий компактний музичний стример, доступний сьогодні.

Зручність бездротового зв'язку (2,4 ГГц Wi-Fi і A2DP Bluetooth) поєднується зі стабільністю і продуктивністю проводового (Gigabit) Ethernet-підключення, причому останнє забезпечує роботу Plug and Play без настройки. 2go також пропонує відтворення Tidal, Qobuz та Інтернет-радіо за допомогою Spotify (і інших), призначених для майбутнього. 2go також підтримує Roon Ready, пропонує бездоганний звук і підтримку DoP / Bit Perfect, а також повністю сумісний з DLNA (сервер / рендерер) і готовий до AirPlay.

Ключовою особливістю 2go є функція автоматичного перемикання входів: кожен аудіоінтерфейс завжди включений, тому перемикання між входами так само просто, як натискання кнопки «відтворення» в додатку обраної точки управління; 2go автоматично перемикається між усіма входами, забезпечуючи безпроблемний призначений для користувача інтерфейс при відтворенні музики з різних джерел або навіть потокових сервісів.


Cумісність:

Щоб 2go працював як повнофункціональний стример, потрібне підключення до Hugo 2 (ЦАП / передпідсилювач / підсилювач для навушників) або 2yu.

Джерело живлення:

Внутрішній акумулятор з можливістю відтворення до 8 годин. Настільний режим активується після підключення кабелю для зарядки Micro USB).

Безпровідний зв'язок:

Wi-Fi дальньої дії 2,4 ГГц

Bluetooth 4.1 A2Dp

Режими WiFi:

Підключитися до (дозволяє 2go підключитися до існуючої мережі Wi-Fi 2,4 ГГц) або в режимі точки доступу (активується в додатку Gofigure, що дозволяє 2go транслювати власну мережу Wi-Fi з SSID і паролем в разі, якщо пристрій не може підключитися до статичної мережі).

Дротове підключення:

Гігабітний (GbE) Ethernet

Підтримка PCM і DSD:

44,1 кГц - 768 кГц (16 біт - 32 біт) | DSD 64 в DSD 256 (через DoP)

Підтримка форматів файлів:

ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA, MP3 і інші ...

Первісна установка, настройка та оновлення:

Через безкоштовний додаток Gofigure, доступне на iOS і в магазині Google Play

Зберігання музики:

2x вбудовані слоти для карт Micro SD (до 4 ТБ загальної пам'яті)

відтворення:

Кінцева точка Roon, DLNA (сервер і рендеринг), AirPlay, Bluetooth-аудіо (A2DP), Tidal, Qobuz, Інтернет-радіо і багато іншого.

Відтворення без пауз: підтримується

Розмір 2go:

50 мм x 100 мм x 21 мм

2go вага:

155 г

2go Hugo2 комбінований вага:

545 г

Розгорнути