Портативна колонка WX-021 MusicCast

Код: 9787
Виробник: Yamaha
Цена: 8344 грн

Колір: Black / White. Wi-Fi: (2,4 / 5 GHz), AirPlay: Так, Bluetooth: Ver. 4,2 + EDR / A2DP, AVRCP, Динамік: 9 cm (3-1 / 2 ") woofer x 1, 3 cm (1-1 / 8") soft dome tweeter x 1, Passive radiator x 2, Макс. Потужність (8 Ом, 1 кГц, 10% КНІ): 40 W (Woofer 25 W + Tweeter 15 W), Будильник: Alarm, Snooze, Sleep, Ethernet: Так

Японська Yamaha продовжує розвивати свою мультирумних систему MusicCast і представляє середню освіту в лінійці - колонку Yamaha MusicCast 20.

Підключити колонку Yamaha MusicCast 20 до домашньої мережі можна як за допомогою Ethernet-кабелю, так і по Wi-Fi або Bluetooth. Крім підтримки мультирумних технології MusicCast колонка готова працювати зі стрімінговимі сервісами Spotify, Pandora і Rhapsody, а також з радіо SiriusXM. Максимальна якість сигналу, яке підтримує Yamaha MusicCast 20 при стрімінга по DLNA - 24 біт / 96 кГц в Apple Lossless і 24 біт / 192 кГц в форматах FLAC, AIFF і WAV.

Завдяки простому дизайну система Yamaha MusicCast 20 прекрасно вписується практично в будь-який інтер'єр. Зручні кнопки на верхній панелі служать для управління роботою пристрою. Сітчастий сарановий гриль, на якому не видно пил, закриває динаміки на передній і бічних панелях.

MusicCast була розроблена компанією Yamaha «з нуля» з метою отримання стабільної та надійної в роботі системи мультирум, а також оснащення її сучасним функціоналом. Як ми вже згадали, однією з найбільш цікавих особливостей MusicCast є те, що в неї можна включати будь-які сумісні компоненти Yamaha. Тобто ви просто можете побудувати систему з наявних у вас компонентів замість придбання набору нової техніки, і не будете прив'язані до якогось певного комплекту.

Технологія MusicCast інтегрована в багато моделі техніки Yamaha, в тому числі саундбари, AV-ресивери, бездротові колонки і Hi-Fi-системи. Це означає, що для створення системи мультирум вам не треба купувати якийсь певний комплект обладнання і її можна скласти з наявних сумісних компонентів. І навіть якщо ви не думали про побудову багатокімнатної аудіосистеми, але у вашому розпорядженні є кілька пристроїв Yamaha з MusicCast, ви можете спробувати її скласти просто заради інтересу. Проста інтеграція в рамках однієї мережі є неодмінна умова сучасної системи мультирум, як і підтримка новітніх форматів High-resolution аудіо, а також зручного управління. У MusicСast є всі перераховані вище достоїнства, а також чудова гнучкість у використанні, і це робить її дуже привабливою.

Вся техніка Yamaha, оснащена MusicCast, підтримує Wi-Fi і Bluetooth. Цим забезпечується взаємодія компонентів всередині системи - для її створення можна використовувати наявний Wi-Fi-роутер, або підключати техніку безпосередньо один до одного. Система також проста в налаштуванні: все, що вам необхідно, це завантажити додаток MusicCast на смартфон або планшет. Потім ви підключаєте сумісні аудіокомпоненти до існуючої мережі і сполучаються їх зі смарт-пристроєм. Це досить просто і при бажанні можна постійно нарощувати кількість компонентів в системі. MusicCast дозволяє слухати музику в будь-якій кімнаті, де встановлена відповідна техніка Yamaha, і контролювати її роботу за допомогою одного єдиного додатка.

Всі компоненти MusicCast мають вбудований Wi-Fi (2,4 ГГц, 802.11 b / g / n) і підтримують DLNA 1.5, завдяки чому можуть отримувати доступ до мережевих накопичувачів, а також приймають сигнал безпосередньо за допомогою Bluetooth і AirPlay. Це також означає можливість прослуховування музики з джерела, підключеного до одного з компонентів MusicCast, через будь-який інший. Наприклад, ви слухаєте ТВ через саундбар Yamaha, а потім вам потрібно відійти в іншу кімнату, і якщо в ній встановлена активна акустика MusicCast, ви зможете продовжити прослуховування звукового супроводу телепрограми.

Завдяки тому, що компоненти MusicCast оснащені вбудованими Bluetooth-модулями (2.1, EDR / A2DP, AVRCP), до мультирум-системи можна підключити різні пристрої - колонки або навушники - оснащені BT. Поєднавши їх з MusicCast, ви зможете передавати на них музичний сигнал з будь-якого з компонентів системи. MusicCast підтримує цифрове аудіо з частотою дискретизації до 192 кГц (PCM), а також DSD до 5,6 МГц. Є сумісність з усіма поширеними форматами, в тому числі WAV, MP3, WMA, AAC, ALAC, AIFF, FLAC і можливе використання сервісів Spotify, Napster, Juke, Net Radio для розширення можливостей системи.

Функція еквалайзера (EQ) в програмах керування MusicCast дозволяє регулювати ті чи інші частоти, налаштовуючи звучання музики відповідно до своїх уподобань. Рівні верхніх, середніх і нижніх частот регулюються індивідуально.

Ви можете відтворювати будь-які аудіофайли зі смартфона по бездротовому з'єднанню Bluetooth або AirPlay. Можна програвати музику з музичних додатків, радіопріложеній або місць для розміщення відеофайлів на кшталт YouTube ™.

Модель Yamaha MusicCast 20 доповнено новою технологією Bluetooth, що підвищує зручність бездротової передачі звукової інформації. Ви можете передавати потік музики з Yamaha MusicCast 20 на Bluetooth-сумісні акустичні системи або навушники для індивідуального прослуховування.

Для всіх тих любителів домашнього кінотеатру MusicCast 20 можна використовувати в якості тилових колонок, замінивши необхідність в гучномовцях об'ємного звучання. Підключення по бездротовій мережі до AV-ресивера MusicCast надає відсутність додаткових кабелів колонок по кімнаті. З інтеграцією голосового управління Alexa все, що вам потрібно зробити, це запитати. MusicCast 20 забезпечує повну сумісність з пристроями голосового зв'язку Amazon. За допомогою програми MusicCast два пристрої MusicCast 20 можна об'єднати в пару - лівий і правий канали - для отримання стереофонічного ефекту з більш широкою площею звукового охоплення.

Характеристики Акустика Yamaha WX-021 Black

 • Wi-Fi: (2,4 / 5 GHz)
 • AirPlay: Так
 • Bluetooth: Ver. 4,2 + EDR / A2DP, AVRCP
 • Макс. потужність (8 Ом, 1 кГц, 10% КНІ): 40 W (Woofer 25 W + Tweeter 15 W)
 • Будильник: Alarm, Snooze, Sleep
 • Ethernet: Так
 • Аудіо-кодек: SBC, AAC * (* Receiving Only)
 • Максимальний діапазон роботи: 10 m / 32.8 ft. 10 in. (Without interference)
 • File Format: MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: up to 48 kHz / 16-bit, ALAC: up to 96 kHz / 24-bit, FLAC / WAV / AIFF: up to 192 kHz / 24-bit
 • Потужність: 10 W
 • Енергоспоживання в режимі очікування: 1,9 W (Network Standby ON, Bluetooth Standby ON), 0,3 W (Network and Bluetooth Standby OFF)
 • Габарити (ШхВхГ): 150 x 186 x 130 мм; 5-7 / 8 "x 7-3 / 8" x 5-1 / 8 "
 • Країна (головний офіс): Японія
 • Колір: Black / Чорний
Розгорнути