Кабель оптичний: Real Cable OJT60 (3.5mm-toslink) 0.8M

Код: 7558
Виробник: Real Cable
Цена: 720 грн

Кабель оптичний: Real Cable OJT60 (3.5mm-toslink) 0.8M


Кабель оптичний: Real Cable OJT60 (3.5mm-toslink) 0.8M

(ціна вказана за 1 м.)

Цей оптичний цифровий кабель рекомендується для високоякісних аудіосполук цифрової оптичної системи між підсилювачем, підсилювачем або перетворювачем Home Cinema. Кабель виконаний із високоякісного оптичного волокна, секція захищена провідником PMMA (PolyMethyl MethAcrylate).

Французька компанія Real Cabel є професійним виробником кабелів і конекторів, як для бюджетних систем, так і систем високого рівня. Серед пропонованої продукції кабелів Real Cabel всіх форм і розмірів акустичні та міжблочні аналогові, цифрові, відеокабелі з роз'ємами різних видів та стандартів. Висока якість продукції Real Tone Cabel підтверджує сертифікати ISO 9002, National Accreditation of Certification Bodies.l

Акустичні, міжблочні (інтерконнекти) та силові з'єднувальні дроти є невід'ємною і дуже важливою частиною будь-якої музичної системи, будь то класичне стерео або сучасний домашній кінотеатр. Величезною помилкою є небажання приділити належну увагу кабельного обладнання під час комплектації системи. Адже саме від дротів залежить, як заграє музика із ваших колонок. І якщо вони будуть підібрані неправильно, то навіть за наявності акустики дуже високого класу, підключеної до таких же першокласних компонентів, можна отримати мляве, мляве і плоске звучання.

У нашому магазині “HiFi-Profi” можна доповнити свої компоненти відповідними кабелями будь-якого рівня. Ми із задоволенням допоможемо вам у цьому. Комплектація проводами потребує суто індивідуального підходу до кожної музичної системи. Зателефонуйте нам і ми підберемо відповідну модель для вашої акустики та компонентів.