Конектор RCA: Real Cable (R6912-2C) до 12мм.

Код: 7537
Виробник: Real Cable
Цена: 480 грн

Конектор RCA: Real Cable (R6912-2C) до 12мм.

Виробник: Real Cable

Країна (головний офіс): Франція

Максимальний зовнішній переріз кабелю: 12 мм

Корпус: метал

Конектор Real Cable R6912 - це моноблочна цільнометалева модель, розрахована на з'єднання з кабелем за допомогою припою. Для підключення можливий широкий вибір кабелів зовнішнього діаметра до 12 мм. Контакти з родієвим покриттям, міцність якого набагато вища, ніж золото, забезпечують відмінну надійність з'єднання. Повністю металевий корпус конектора служить для ідеального захисту кабелю та сигналу. Фірмовий тип штекера TwistLock® від Real Cable дозволяє зафіксувати RCA-конектор особливо надійним способом, забезпечити максимально якісну передачу сигналу та уникнути поганого контакту.

Технічні характеристики

Тип: конектор для міжблочного кабелю

Конектор: RCA, метал із родієвим покриттям

Корпус: метал

Спосіб кріплення до провідника: пайкою

Максимальний зовнішній переріз кабелю: 12 мм

Акустичні, міжблочні (інтерконнекти) та силові з'єднувальні дроти є невід'ємною і дуже важливою частиною будь-якої музичної системи, будь то класичне стерео або сучасний домашній кінотеатр. Величезною помилкою є небажання приділити належну увагу кабельного обладнання при комплектації системи. Адже саме від дротів залежить, як заграє музика із ваших колонок. І якщо вони будуть підібрані неправильно, то навіть за наявності акустики дуже високого класу, підключеної до таких же першокласних компонентів, можна отримати мляве, мляве і плоске звучання.

У нашому магазині “HiFi-Profi” можна доповнити свої компоненти відповідними кабелями будь-якого рівня. Ми із задоволенням допоможемо вам у цьому. Комплектація проводами потребує суто індивідуального підходу до кожної музичної системи. Зателефонуйте нам і ми підберемо відповідну модель для вашої акустики та компонентів.