Кабель HDMI: із змінним кутом конектора: Real Cable HD-E-360 (HDMI-HDMI) 1.4 3D Ethernet 1M00

Код: 7540
Виробник: Real Cable
Цена: 640 грн

Кабель HDMI із змінним кутом конектора Real Cable HD-E-360 (HDMI-HDMI) 1.4 3D Ethernet 1M00

Виробник: Real Cable

Країна (головний офіс): Франція

Тип: Кабель HDMI

Ізоляція: нейлон

Провідники: безкиснева мідь (OFC)

Кабель HDMI: із змінним кутом конектора: Real Cable HD-E-360 (HDMI-HDMI) 1.4 3D Ethernet 1M00

Високоякісний HDMI аудіо/відео кабель. Провідники із безкисневої міді (OFC). Подвійне екранування. Нейлоновий захист. Позолочені контакти. Срібна пайка. Сертифікований HDMI та HDCP. Підтримка DeepColor, xvYCC (або XVCOLOR®), Auto LipSync, ЦВК. HDMI High Speed.Відео сумісність:. 480i/р, 576i/p, 720p, 1080i та 1080p (50/60/24Hz). Аудіо сумісність: Dolby ® Digital +, Dolby TrueHD, DTS HD, PCM, LPCM, Dolby Digital / EX, DTS / DTS ES і 96/24. Довжина 1 метр. 360 ° 3D роз'єми, що обертаються, на обох кінцях дозволяють завжди розташувати кабель в потрібному місці установки.

Акустичні, міжблочні (інтерконнекти) та силові з'єднувальні дроти є невід'ємною і дуже важливою частиною будь-якої музичної системи, будь то класичне стерео або сучасний домашній кінотеатр. Величезною помилкою є небажання приділити належну увагу кабельного обладнання при комплектації системи. Адже саме від дротів залежить, як заграє музика із ваших колонок. І якщо вони будуть підібрані неправильно, то навіть за наявності акустики дуже високого класу, підключеної до таких же першокласних компонентів, можна отримати мляве, мляве і плоске звучання.

У нашому магазині “HiFi-Profi” можна доповнити свої компоненти відповідними кабелями будь-якого рівня. Ми із задоволенням допоможемо вам у цьому. Комплектація проводами потребує суто індивідуального підходу до кожної музичної системи. Зателефонуйте нам і ми підберемо відповідну модель для вашої акустики та компонентів.