Медіаплеєр мережі Denon DNP-800NE Silver

Код: 7485
Виробник: Denon
Цена: 27800 грн

Підключайтеся безпосередньо до домашньої мережі або транслюйте музику через Wi-Fi та Bluetooth та насолоджуйтесь музичними сервісами, такими як SoundCloud, Spotify, Pandora та багато інших. Насолоджуйтесь безшовним відтворенням файлів високої роздільної здатності, включаючи FLAC/WAV 192 кГц/24 біт, DSD 2.8/5.6MHz, та слухайте музику з будь-якого з ваших підключених пристроїв. За допомогою AirPlay 2 ви можете насолоджуватися прослуховуванням улюблених треків без проводів з портативних пристроїв iOS, включаючи iPhone, iPod touch та iPad. Airplay 2 також підтримує багатокімнатний звук – бездротове потокове мовлення на кілька сумісних з AirPlay 2 пристроїв одночасно з покращеною звуковою буферизацією для забезпечення плавного відтворення звуку. AirPlay 2 підтримує керування та групування сумісних аудіопристроїв у програмі Apple Music або Home.

Bluetooth: 3.0+EDR, A2DP 1.2, AVRCP 1.5

ЦАП: PCM1795 192 кГц/32 біт

Формати: MP3, WMA, AAC, FLAC HD 192/24, ALAC 96/24, WAV 192/24, DSD 2.8/5.6

Розміри (Ш x В x Г): 434 x 107 x 312 мм

Вага: 3.9 кг


Розширити свій світ звуку за допомогою DNP-800NE. Цей вдумливо спроектований аудіоплеєр забезпечує точність відтворення аудіопотоків і звуку з високою роздільною здатністю. Підключайтеся безпосередньо до домашньої мережі або транслюйте музику через Wi-Fi та Bluetooth та насолоджуйтесь музичними сервісами, такими як SoundCloud, Spotify, Pandora та багато інших. Насолоджуйтесь безшовним відтворенням файлів високої роздільної здатності, включаючи FLAC/WAV 192 кГц/24 біт, DSD 2.8/5.6MHz, та слухайте музику з будь-якого з ваших підключених пристроїв. Грунтова звукова інженерія та міцна конструкція. Насолоджуйтесь відтворенням DNP-800NE разом або індивідуально за допомогою вдосконаленого виходу для навушників. Легко керуйте DNP-800NE за допомогою голосової системи Amazon Alexa або вбудованої сумісності з HEOS.


Відкрийте для себе Мир потокової передачі


Завдяки вбудованим мережевим інтерфейсам Wi-Fi, Bluetooth та Ethernet, DNP-800NE підключається до Інтернету через домашню мережу, відкриваючи світ музики інтернет-радіостанцій, а також потокових сервісів SoundCloud, Spotify, Pandora та інших.


За допомогою AirPlay 2 ви можете насолоджуватися прослуховуванням улюблених треків без проводів з портативних пристроїв iOS, включаючи iPhone, iPod touch та iPad. Airplay 2 також підтримує багатокімнатний звук – бездротове потокове мовлення на кілька сумісних з AirPlay 2 пристроїв одночасно з покращеною звуковою буферизацією для забезпечення плавного відтворення звуку. AirPlay 2 підтримує керування та групування сумісних аудіопристроїв у програмі Apple Music або Home.


Сертифікація стандарту DLNA 1.5 дозволяє підключатися до ПК або Mac через провідну або бездротову домашню мережу для додаткових можливостей потокової передачі.


Високоякісний звуковий інжиніринг


Інженери Denon проводили строгі тести прослуховування, щоб підібрати деталі для високої якості звуку DNP-800NE. Він був оснащений високоточним 32-розрядним цифроаналоговим перетворювачем Burr Brown PCM1795 із частотою 192 кГц, що використовується у CD-плеєрах Denon преміум-класу. Цей конвертер дозволить вам насолоджуватися дрібними деталями музики із чудовою чіткістю, включаючи передачу акустичних резонансів концертних залів. Сигнальні шляхи мікросхем зроблені якомога більш простими та прямими, щоб забезпечити чистий звук відтворення. Мінімізація сигнальних шляхів запобігає деградації сигналу між ланцюгами. Також використовується редуктор джиттера для більш точного та чистого відтворення звуку.


Універсальні можливості відтворення цифрових музичних файлів


DNP-800AE може відтворювати практично будь-який цифровий аудіоформат, збережений на USB-пристрої або мережному джерелі. Список типів файлів включає формати з втратами, такі як MP3, WMA і AAC, а також формати без втрат, включаючи ALAC, WAV і FLAC HD (до 24 біт, 192 кГц). Крім того, DNP-800AE може навіть відтворювати файли DSD (з роздільною здатністю 2.8 МГц та 5.6 МГц). DSD стає популярним серед аудіофілів по всьому світу. Також доступне "безшовне" відтворення всіх перерахованих вище форматів файлів.


Розкрийте по-справжньому мережеві можливості


DNP-800NE є чудовим доповненням до стерео підсилювача PMA-800NE та CD-плеєру DCD-800NE від Denon. У той же час, він може розширити будь-яку систему Hi-Fi, щоб доповнити її необмеженими мережевими можливостями. Він легко зв'яже ваше Hi-Fi-оточення з перевагами Spotify Connect, інтернет-радіо та багатьма іншими популярними потоковими сервісами.


Максимальна зручність


Підключіть ваш Apple iPod, iPod touch до DNP-800NE через зручний USB-порт на передній панелі та слухайте улюблені музичні треки, одночасно заряджаючи мобільний пристрій. Великий 3-рядковий OLED-дисплей відповідає за чітке відображення під найширшими кутами огляду. Програма Denon Hi-Fi Remote, доступна для пристроїв Apple та Android, дозволить вам легко керувати повним набором опцій DNP-800NE. За допомогою програми можна навіть керувати деякими підсилювачами або програвачами компакт-дисків Denon через протокол DNP.


Технічні та функціональні особливості


Wi-Fi, AirPlay 2, Bluetooth та вхід USB-A - транслюйте потокову музику високої роздільної здатності з підключених пристроїв

Потокова музика бездротової мережі з найпопулярніших музичних сервісів (Spotify, Deezer, Amazon Music, SoundCloud, Tidal, TuneIn, Internet Radio та ін.)

Досконала технологія AL32 Processing Plus та ультраточний ЦАП 192 кГц/32-біт

Підтримка FLAC та WAV до 192/24 та DSD 2.8 МГц/5.6 МГц

Бездоганна звукова інженерія з ретельно підібраними та перевіреними деталями рівня Hi-Fi

Готовність до роботи в екосистемі HEOS – звук для всього будинку

Голосове управління через Amazon Alexa та Siri (AirPlay 2)

Трирядковий OLED-дисплей - вся інформація демонструється яскраво та чітко, незалежно від кута огляду

Вихід для навушників з налаштуванням посилення

Технічні характеристики Denon DNP-800NE


Тип: мережевий медіаплеєр

Кількість каналів: 2

Частотний діапазон (читання):

DSD: 2 Гц – 100 кГц

PCM: 2 Гц – 96 кГц (частота семплювання 192 кГц)

PCM: 2 Гц – 20 кГц (частота семплювання 44.1 кГц)

Частотний діапазон (відтворення):

DSD: 2 Гц – 50 кГц (-3 дБ)

PCM: 2 Гц - 50 кГц (-3 дБ/частота семплювання 192 кГц)

PCM: 2 Гц - 20 кГц (-3 дБ/частота семплювання 44.1 кГц)

Сигнал/шум (у чутному діапазоні): 115 дБ

Динамічний діапазон (у чутному діапазоні):

DSD: 108 дБ

PCM: 108 дБ (24 біт)

PCM: 101 дБ (16 біт)

КДМ:

DSD: 0.0015%

PCM: 0.0020% (24 біт)

PCM: 0.0025% (16 біт)

Вихідний рівень:

Небалансний вихід (змінний рівень): 4.5 В

Вихід на навушники: 30 мВ/32 Ом (змінний максимум)

Рівень на цифровому виході (оптичний вихід): від -15 до -25 дБм

Аналогові виходи: 1 x RCA (фіксований), 1 x RCA (змінний), 1 x Jack 6.5 мм (фронтальний)

Цифрові виходи: 1 x Toslink

Цифрові входи: 1 x USB-A (фронтальний)

Інтерфейси мережі: 1 x RJ-45 (Ethernet), Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay

Wi-Fi: 2.4/5 ГГц, IEEE 802.11a/b/g/n

Bluetooth: 3.0+EDR, A2DP 1.2, AVRCP 1.5

ЦАП: PCM1795 192 кГц/32 біт

Формати: MP3, WMA, AAC, FLAC HD 192/24, ALAC 96/24, WAV 192/24, DSD 2.8/5.6

Потужність: 18 Вт, 0.2 Вт в режимі очікування

Розміри (Ш x В x Г): 434 x 107 x 312 мм

Вага: 3.9 кг


Джерело зображення і звуку є відправною точкою того, що ви бачите на екранах і чуєте з динаміків ваших акустичних систем. І спочатку від джерела залежить та сама якість картинки і звучання, яке всі хочуть отримати, при цьому помилково приділяючи вибору джерела мінімум бюджету і уваги.

Для програвання контенту на Блю-рей, ДВД, супераудіо CD дисках служать так звані Блю-рей плеєри, що є зазвичай досить універсальними пристроями. З їх допомогою можна не тільки якісно подивитись фільм, насолодившись повноцінними кінематографічними спецефектами, але й прослухати музику в хай-фай якості зі стерео або супераудіо СД диска.

В останні роки широке поширення отримали мультимедійні медіаплеєри , призначені для відтворення відео та аудіо контенту у вигляді завантажених файлів або програвання цих же файлів в онлайн-режимі.

В інтернет магазині HiFi - Profi вам завжди допоможуть підібрати джерело, що найбільше відповідає вашим якісним бюджетним вимогам.

У наших АКЦІЯХ постійно відбуваються оновлення цікавих пропозицій інтернет-магазину " HiFi - Profi ". А в FACEBOOK можна побачити реальні фото асортименту нашого салону, а також стежити за новостями у світі HiFi .

Характеристики Медіаплеєр мережі Denon DNP-800NE Silver

загальне
Колір Black, Silver