CD плеєр Denon DCD-800NE Black

Код: 7480
Виробник: Denon
Знято з виробництва
string(36) "Знято з виробництва"

DCD-800NE обладнаний системою Advanced AL32 Processing Plus - останньою версією технології відтворення аналогових сигналів від Denon, яка використовує унікальні алгоритми інтерполяції даних, а також підтримує джерела високої чіткості. Ці алгоритми інтерполують точки, які мають існувати до та після точок у великих кількостях даних для досягнення гладкої форми сигналу, близького до вихідного сигналу.


ЦАП: PCM1795, Burr Brown (192 кГц/32 біт)

Сумісність CD: CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, WMA, MP3, AAC

Сумісність USB: WMA, MP3, AAC, FLAC 24/192, DSD 2.8, DSD 5.6

Розміри (Ш x В x Г): 434 x 107 x 273 мм

Вага: 4.3 кгСлухайте аудіо високої роздільної здатності та майстерно відтворені пісні на CD-плеєрі Denon DCD-800NE із вбудованим USB-портом. Технологія Advanced AL32 Processing Plus, у поєднанні з інноваційною структурою схеми, гарантує, що записи відтворюються точно та ідеально відповідають оригінальному звуку. DCD-800NE – більш ніж CD-плеєр, він передає аудіосигнали найвищої якості в підсилювач, а USB-порт підтримує відтворення файлів високої роздільної здатності до PCM 192/24 та DSD 2.8 МГц/5.6 МГц. Вібростійка конструкція зменшує несприятливі для звуку ефекти від потужних та важких компонентів у підсилювачах, тому якість звуку повністю відповідає найвищим стандартам Denon. Враховуючи більш ніж 100-річний досвід створення аудіокомпонентів, ви можете повністю довіритись Denon, щоб досягти високоякісного звуку, який точно перевищить ваші очікування.


Технологія Advanced AL32 Processing Plus


DCD-800NE обладнаний системою Advanced AL32 Processing Plus - останньою версією технології відтворення аналогових сигналів від Denon, яка використовує унікальні алгоритми інтерполяції даних, а також підтримує джерела високої роздільної здатності. Ці алгоритми інтерполують точки, які мають існувати до та після точок у великих кількостях даних для досягнення гладкої форми сигналу, близького до вихідного сигналу. Завдяки ретельному відновленню даних, які були втрачені під час цифрового запису, результуючий звук відтворення стає дуже докладним, позбавленим перешкод, точно локалізованим, з багатою експресією в нижньому діапазоні та чудово відповідним оригінальному звуку.


Пряме механічне заземлення


Цілісність музичних сигналів погіршується, коли вони схильні до внутрішньої вібрації, викликаної обертанням диска або силовим трансформатором, або вібрації в повітрі, викликаної звуковим тиском від гучномовців. Для захисту від таких впливів інженери Denon розробили систему придушення вібрацій, яку вони назвали "Пряма механічна конструкція заземлення". У цій конструкції силові трансформатори, що є джерелом вібрації, були розташовані поблизу ніжок DCD-800NE, де небажана вібрація прямує безпосередньо на землю і не дозволяє впливати на сусідні схеми. Крім того, при розміщенні приводного механізму, частини з найбільшою масою вміщені в нижній частині центру шасі. Низький центр тяжіння ефективно поглинає внутрішню вібрацію, спричинену обертанням диска, а також захищає механізм від зовнішніх вібрацій.


Конструкція ЦАП Master Clock Design


Для точної синхронізації цифрових схем конструкція ЦАП Master Clock Design працює як провідний пристрій, коли подаються сигнали синхронізації. Позиціонування головного тактового генератора безпосередньо поруч із ЦАП пригнічує джиттер і забезпечує оптимальну точність перетворення ЦАП. Крім того, якість тактів, яка стає еталоном для функціонування напівпровідників, надзвичайно важлива для забезпечення максимальної ефективності цифрової аудіосхеми. Таким чином, DCD-800NE використовує тактовий генератор для різкого зменшення фазового шуму, який є зсувом частот. Силовий ланцюг перетворювача також значно покращився, щоб повністю реалізувати потенціал високоякісного генератора. В основу джерела живлення був вбудований провідний полімерний конденсатор з особливо видатними характеристиками високочастотного імпедансу для забезпечення знаменитої якості звуку Denon, а надкомпактний плівковий конденсатор, відмінний від шаруватих керамічних конденсаторів, був розташований близько до генератора, для досягнення покращеного співвідношення сигнал/шум Чудовим просторовим виразом.


Технічні та функціональні особливості


Досконала технологія AL32 Processing Plus та ультраточний ЦАП 192 кГц/32-біт

Розширена підтримка дисків для відтворення сучасних форматів файлів (CD та CD-R/RW, MP3/WMA/AAC)

Підтримка FLAC до 192/24 та DSD 2.8 МГц/5.6 МГц через порт USB-A

Конструкція з прямим механічним заземленням, яка захищає якість звуку від паразитних вібрацій.

Бездоганна звукова інженерія з ретельно підібраними та перевіреними деталями рівня Hi-Fi

Ланцюг головного тактового генератора ЦАП забезпечує відтворення звуку без джиттера

Схема з мінімізованим сигнальним трактом гарантує, що оригінальний звук відтворюється точно

"Чистий Прямий Режим" шляху сигналу та відтворення для чистоти вихідного сигналу та точного докладного звуку

Технічні характеристики Denon DCD-800NE


Тип: CD

Частотний діапазон (читання):

DSD: 2 Гц – 100 кГц

PCM: 2 Гц – 96 кГц

Частотний діапазон (відтворення):

DSD: 2 Гц – 50 кГц (-3 дБ)

PCM: 2 Гц - 50 кГц (-3 дБ/частота семплювання 192 кГц)

PCM: 2 Гц - 20 кГц (-3 дБ/частота семплювання 44.1 кГц)

Сигнал/шум: 115 дБ

Динамічний діапазон:

DSD: 108 дБ

PCM: 108 дБ (24 біт)

PCM: 101 дБ (16 біт)

КДМ:

DSD: 0.0015%

PCM: 0.0020% (24 біт)

PCM: 0.0025% (16 біт)

Вихідний рівень: 2.2 В

Рівень на цифровому виході:

Коаксіальний вихід: 0.5 В/75 Ом

Оптичний вихід: від -15 до -25 дБм

Аналогові виходи: 1 x RCA (стерео)

Цифрові виходи: 1 x RCA, 1 x Toslink

ЦАП: PCM1795, Burr Brown (192 кГц/32 біт)

Сумісність CD: CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, WMA, MP3, AAC

Сумісність USB: WMA, MP3, AAC, FLAC 24/192, DSD 2.8, DSD 5.6

Потужність: 28 Вт, 0.2 Вт в режимі очікування

Розміри (Ш x В x Г): 434 x 107 x 273 мм

Вага: 4.3 кг


Джерело зображення та звуку є відправною точкою того, що ви бачите на екранах та чуєте з динаміків ваших акустичних систем. І спочатку від джерела залежить та сама якість картинки та звучання, яку всі хочуть отримати, при цьому помилково приділяючи вибору джерела мінімум бюджету та уваги.

Для програвання контенту на Блю-рей , ДВД, супер аудіо CD дисках служать так звані Блю-рей плеєри, що є зазвичай досить універсальними пристроями. З їхньою допомогою можна не тільки якісно подивитися фільм, насолодившись повноцінними кінематографічними спецефектами, але й прослухати музику в хай-фай якості зі стерео або супер аудіо CD диска.

В останні роки широкого поширення набули мультимедійні медіаплеєри, призначені для відтворення відео та аудіо контенту у вигляді завантажених файлів або програвання цих файлів в онлайн-режимі.

В інтернет магазині “ HiFi-Profi ” вам завжди допоможуть підібрати джерело, яке найбільше відповідає вашим якісним та бюджетним вимогам.

У наших АКЦІЯХ постійно відбуваються оновлення цікавих пропозицій інтернет-магазину "HiFi-Profi". А у FACEBOOK можна побачити реальні фото асортименту нашого салону, а також стежити за новинами у світі HiFi.