Підкладка під шипи Real Cable CPUNI.GOLD

Код: 7533
Виробник: Real Cable
Цена: 168 грн

підкладки під шипи

Виробник: Real Cable

Країна (головний офіс): Франція

Колір: золото

Підкладка під шипи Real Cable CPUNI.GOLD

Рекомендується для динаміків або обладнання вже оснащеним шипами, для захисту деревини підлоги та плитки. Підлогових, книжкових полиць, стендів, аудіо та відео техніки, аудіо та відео меблів.

30 мм діаметром.

Золотистий колір.

Акустичні, міжблочні (інтерконнекти) та силові з'єднувальні дроти є невід'ємною і дуже важливою частиною будь-якої музичної системи, будь то класичне стерео або сучасний домашній кінотеатр. Величезною помилкою є небажання приділити належну увагу кабельного обладнання при комплектації системи. Адже саме від дротів залежить, як заграє музика із ваших колонок. І якщо вони будуть підібрані неправильно, то навіть за наявності акустики дуже високого класу, підключеної до таких же першокласних компонентів, можна отримати мляве, мляве і плоске звучання.

У нашому магазині “HiFi-Profi” можна доповнити свої компоненти відповідними кабелями будь-якого рівня. Ми із задоволенням допоможемо вам у цьому. Комплектація проводами потребує суто індивідуального підходу до кожної музичної системи. Зателефонуйте нам і ми підберемо відповідну модель для вашої акустики та компонентів.