Акустична система KLIPSCH Reference Premiere RP-280F Ebony

Код: 1517
Виробник: Klipsch
Цена: 46926 грн

Підлогова Пасивні Акустична система, колір: чорний, макс. Потужність підсілювача: 600 Вт, фазоінвертор, Bi-Wiring, магнітне Екранірування, MDF, макс. вхідній Опір: 8 Ом, чутлівість 98 дБ, частотний діапазон: 32 Гц - 25 кГц, місце установки: підлога, розміри (ШхВгГ): 268x1094x465 мм, вага: 28,35 кг (1 шт)

На CES 2015 початку поточного року американська компанія Klipsch показала нове покоління акустичних систем Reference. У лінійці Reference Premiere розглянута підлоги пара RP-280F займає флагманську позицію.

У паспортних технічних характеристиках старшої моделі лінійки привертає увагу параметр чутливості 98 дБ / 2,83 В, дуже високий навіть для АС рупорної конструкції. Сімейство Klipsch Reference Premiere досить представницьке. Крім трьох підлогових і двох поличних моделей в ньому є аж три центральних АС (очевидно, кожної підлоги парі - по своєму центру) і дві біполярних колонки об'ємного звучання. Таке неординарне оснащеність вказує на орієнтацію даної лінійки в рівній мірі на Hi-Fi і домашній кінотеатр, навіть з деяким акцентом на останньому.

У наявності як технологічна спадкоємність між колишньою і новою лінійками Klipsch Reference, так і значні відмінності, що стосуються конструкції і зовнішнього вигляду, що природно для нових продуктів такої авторитетної компанії. Сам виробник акцентує значущість нововведень, подаючи новинок слова «Reimagined» і «Redesigned».

У паспортних технічних характеристиках старшої моделі серії Klipsch Reference Premiere привертає увагу параметр чутливості 98 дБ / 2,83 В, дуже високий навіть для АС рупорної конструкції.

RP-280F - колонки високі (109 см) і досить масивні (28 кг). Двосмугова конструкція реалізована на основі 25-мм твітера в оформленні фірмового рупора Tractrix і двох 200-мм НЧ / СЧ-головок в фазоїнверторном НЧ-оформленні. Смуги розмежовані частотою 1750 Гц. Зовнішні частотні межі задані діапазоном: 32 Гц - 25 кГц (± 3 дБ). Купол твітера традиційно для Klipsch титановий; керамічне покриття повідомило «мідний» колір діафрагм Мідбасові драйверів, а також забезпечило їх високу жорсткість (при відносно невисокій і незмінній масі).

Істотних змін зазнав фірмовий рупор Tractrix, який тепер має квадратні зовнішні обриси (90 х 90 замість 60 х 90 градусів - під цими кутами перетинаються чотири утворюють рупор криволінійних поверхні) і складну гібридну форму: орієнтований поблизу випромінювача конічний рупор переходить в характерний для технології Tractrix розкривши в формі чотирьох пелюсток оригінальної складної конфігурації з складової у вигляді трактриса. Рупори для систем пішла серії Reference виготовлялися з ABS-пластика, а для моделей Reference Premiere виконуються з литого під тиском силікону, який істотно менше резонує. У нових колонках технологія Tractrix реалізована в конструкції не тільки ВЧ-рупора, а й порту ФМ (перш компанія вважала за краще круглі порти).

Ще зміни: звукові котушки великих динаміків тепер мають титанові каркаси, для серії Reference Premiere перероблений фазовий наконечник твітера LTS (Linear Travel Suspension).

Вельми висока якість нижнього регістра: досить глибокий бас чудово структурований і артикульований, в динамічному і тембровом щодо нітрохи не поступається середині і верху. Зовні моделі Reference Premiere відрізняються від колонок попередньої генерації завдяки ряду виразних, хоч і непомітних деталей. З дизайнерським прицілом, а також для профілактики дифракції творці лінійки зробили фаски по периметру передньої стінки - на трьох з чотирьох її крайках. Темно-сірі (майже чорні) передня панель і підставка відрізняються від інших поверхонь АС за кольором - в разі обробки останніх вінілової плівкою під вишню (наш екземпляр). При знятих захисних сітках (закривають всю фронтальну частину RP-280F, зручно монтуються за допомогою потаємних магнітів), видно, що дифузори Мідбасові головок і логотип, орієнтований прямо під рупором, ідентичні за кольором.

Дві пари вхідних роз'ємів дозволяють підключати колонки двопровідним способом. Пара НЧ / СЧ-динаміків бездоганно відпрацьовує в виділеної їм смузі до 1,75 кГц. При цьому нижній частотний відрізок непомітно стикується з верхнім, і не чути, що вгорі працює динамік в рупорі.

Klipsch RP-280F представляють музику цілісно і акуратно. Звучання АС об'єктивно дуже гарне, про що можна судити за поданням різних музичних стилів. Колонки, які настільки добре оперують музичним матеріалом, природно, не підкачають і в домашньому кінотеатрі.

Вельми висока якість нижнього регістра: досить глибокий бас чудово структурований і артикульований, в динамічному і тембровом щодо нітрохи не поступається середині і верху. Про це можна судити по передачі контрабасової групи симфонічного оркестру, джазового сольного контрабаса, органної педалі або електронного баса в рок композиціях.

Середні частоти в передачі RP-280F високоінформативні. Високі - гострі (без натиску) і повітряні. Малюнок стереопанорами в передачі флагмана серії Reference Premiere точний і об'ємний.

В арсеналі моделі широкий динамічний діапазон, про що свідчить хоча б те, що вона дуже акуратно транслює тембри на низьких і високих рівнях гучності. У першому випадку тембри НЕ разреживаются і не дрібніють, а другий - не огрубляются.

Klipsch RP-280F слід віднести до верхнього Hi-Fi. Модель має набір об'єктивних достоїнств при невиявлених недоліки, чудово контролює звучання при відтворенні будь-якої музики, цілком відповідає своїй - і навіть вищою ціною. І, звичайно, рівню Klipsch.

Характеристики Плитка акустика Klipsch RP-280F Ebony

 • Тип: Підлогові акустичні системи
 • Назва: Klipsch RP-280F
 • Число смуг: 2 (НЧ / СЧ 2 х 20 см алюміній з керамічним покриттям, ВЧ 2,5 см титановий купол в оформленні рупора Tractrix; частота розділу 1 750 Гц)
 • Акустичне оформлення: Фазоинвертор
 • Опір, Ом: 8
 • Чутливість, дБ: 98
 • Габарити однієї колонки, см: 109,4 x 26,8 x 46,5
 • Маса однієї колонки, кг: 28,3
 • Чутливість, дБ: (1 Вт / 1 м) 92
 • Нерівномірність у смузі: 160-1200 Гц, ±, дБ0,9
 • Нерівномірність у смузі: 1200-10 000 Гц, ±, дБ1,7
 • Середній КНІ в смузі 100 Гц: 10 кГц (88 дБ / 1 м),% 0,3
 • Значення КНІ на 1 кГц,%: 0,39
 • Максимальна вхідна опір, Ом (частота, Гц): 20 (63)
 • Мінімальна вхідна опір, Ом (частота, Гц): 3,6 (150)
 • Середнє вхідний опір, Ом8: 1
 • Нижня гранична частота: (-3 / -6 / -10 дБ), Гц46 \\ 38 \\ 33
Розгорнути

Характеристики Акустична система KLIPSCH Reference Premiere RP-280F Ebony

встановлення акустики
Місце встановлення підлога
динаміки
ВЧ динамік 1 х 25 мм, титановий LTS твітер з крос-секційним квадратним рупором Tractrix
Кількість динаміків 3
СЧ /НЧ динамік 2 х 203 мм, магнітоекранований з дифузором Cerametallic
додатково
Комплект поставки колонка, інструкція
загальне
Акустичне оформлення фазоінвертор
Вага 28,35 кг (1 шт)
Кольорова група Чорний
Країна (Головний офіс) США
Мін. Частота відтворення 32 Гц
Макс. Частота відтворення 25 кГц
Опис підлога, пасивна, фазоінверторного типу
Серія Klipsch Reference Premiere
Склад комплекту 2 колонки
Тип акустичної системи Підлогова акустика
Точний колір Чорний
Чутливість 98 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор, Bi-Wiring, магнітне екранування
Опис фазоінвертора розташований у тильній частині кабінету
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
Оздоблення корпусу вініл
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 150 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 600 Вт на канал
роз'єми
Вхідні роз'єми дві пари гвинтових клем
технічні характеристики
Кількість смуг 2
Макс. вхідний опір 8 Ом
Частота поділу кросовера 1750 Гц
фізичні характеристики
Висота колонки 1094 мм
Глибина колонки 465 мм
Ширина колонки 268 мм